Lov kaprov v Maďarsku

Medzi najrozšírenejšie druh sladkovodných rýb kapra. Pôvodný stanovište rovín v lete ohreje, plytké jazerá, slepé rameno rieky tvoril. Vďaka intenzívnemu zariadenia sú tiež významné zásoby vody stáva, že nie je naozaj zodpovedali potrebám. V tomto prostredí sa stáva, že kapry nemal množiť. búda nesie teplejšie, rozpustené vody kyslík chudobné, pretože niektoré druhy sú schopné spotreby kyslíka cez kožu (napr. zrkadlo kapor), v Maďarsku, v praxi sa vyskytuje v takmer všetka voda. Veľmi populárny druh ryby, ktorý trénuje podstatnú časť úlovkov rybárov. Neustále v pohybe, pokles vo vode ochladzuje volania do hlbších častí strávil zimného spánku obdobie, v takom prípade sa živí. Sa voda ohrieva sa stáva aktívnejší na lov kaprov. Voda sa ohrieva kapra sám sa snaží získať miesto, ktoré je chránené od životného prostredia a výživné. Vynikajúci pre pobrežné tŕstia a burinných častí. V lete teplo, keď hladina vody je nízky obsah rozpusteného kyslíka kapor často prísť na povrch a atmosférického vzduchu „pipázásával“ nahradí kyslík v tomto prípade veľmi ťažké pochopiť. Existujú jasné náznaky toho, čo je jednoznačne rozpoznateľná na kapra sa vyskytujú v blízkosti rybára. Jeden z kapra do vody projekciu, to je vidieť hlavne v letnom horúčave alebo pohyb v rákosí zatiaľ čo väčšie telom kapor plávať cez ne. (Maďarská kapor rekord 32.33 kg)

kapor

Rybárske Metodika: klasický kapor plošinu plávať. Medzi týmito rôznymi stranami môžu byť použité pre. Tradičné zdieľanej hmotnosť rúrky používajú vo voľnej vode, kde nechcete návnadu na dno bola vystavená vode. Váhový sa vykonáva pomocou niekoľkých malých vedenie sa umiestni na trati, takže kapásnál plávajúce alebo ponorený alebo vyniknúť, takmer ako malé váhy k zvýšeniu kapra. Rovnako tak, že vážená feltolós potrubia, ale je, však, je táto metóda a dlhou stonkou plavec. Plošinu felfektetős légyege, že návnada je na dne, s dôrazom na struny, zvyšovanie kapra hryzie návnadu, spolu s hmotnosťou plaváka a spočíva vodách.

Metóda Fenekező môže byť úspešne použitý pre lov kaprov, najmä tam, kde býva ďalej od brehu a plaveckých zručností už nemôžu ich dosiahnuť. tam je tiež niekoľko metódy môžu zahŕňať sakra, keď dáte váhu na konci sady, v tomto prípade hovoríme o végólmos montážnych. Rôzne formy môžu viesť k ešte viac stránok Osato riek, stojatých vôd gömbölyűeket je prednostné. Keď sme sa vrátili budúci návnada návnada podávač potrubia môžu tiež využívať. To môže zahŕňať chodiť do posilňovne v kŕmnej suroviny, ktorá sa vymyje z vody po dozretí a prilákať pozornosť kapry a ostatné ryby sa.

Inštalácia: Vzhľadom na starostlivé kaprovitých rýb, tak iba v prípade potreby podať silný oblečenie, najmä tam, kde je viac vzoriek možno očakávať. Palica by mala byť dlhá 3-3,5 m, float rybárčenie môže byť trochu dlhšia. Úszózásnál džbán váži 40-80 gramov, fenekezésnél, 60-150 g. Cievky príruby navíjací hlavne 40-50 palcov kapacitu linky (kapor odporúčam používať jemné prípojných tyčí, veľmi dobré skúsenosti so svojim malým akadós terén náročnejšie, avšak až do 40. rokov vretenom a 22-palcový návrhu hlavných liniek). Hrúbka linka môže byť rozhodujúcim faktorom, na jar, kedy sa ryby dostane jemnejší 25-ösnél Nepoužívajte hrubšie, letné čiapky, kde existuje dostatok príkladov na maximum. 00:35 mm šnúra. podbradník vždy praktické aplikácie, zvyčajne 0,05 mm tenší ako hlavné línie (neodporúča vysoko kvalitné 25 živý silnejší v prípade, že hlavné línie 0,35). csaliknál rastlinný öblű veľká obývacia izba csaliknál použiť malý öblű s dlhou stopkou háčik. Ak je to možné, nesnažte sa ušetriť na nákladoch na háku, pretože veľa pomsty kihajlott alebo zlomené poľnohospodárstva háčik môže mať za následok!

Více o kaprov nájdete na wikipedia.