Pozvánka na IX. Haldorado sútaž

Menej ako mesiac, a otvorí svoje brány v prílohe IX. Carp Rybárske prekvitajúci dní v Kiskunhalas od Haldorado, Centre je na vzostupe. Mnoho ľudí chce vedieť, aké programy sú že v tomto roku rybárov kaprov. Rok čo rok dunivý skúsiť niečo nové, aby slúžil špecialita Carp Fishing deň všetkým byť bohatý a zmysluplných skúseností pre pricestuje sem za pár hodín alebo dokonca dní. Nové programy organizované v 2015 rybárskej sezóny štartovacieho výstavy je určite zaujímavejšie ako predtým!

Novinka: Teraz už nájdete Haldorado na www.haldorado-shop.cz pre Český trh.

Čaká na prekvitajúci lov kaprov Days, sa koná každoročne, sezóna, otváracej akcie pre deviatykrát v milovníkov lovu kaprov Kiskunhalason, centrum je na vzostupe! Okrem toho môžu tentoraz úplne obnoviteľné profesionálneho umelca hostia stretnúť každý, kto navštívi niektorú z trojdňový Kiskunhalas od Haldorado.

IX. Haldorado Carp Fishing Dni: 2 2015 6-7-8. (Piatok, sobota, nedeľa)

haldorado-produkty

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Akcia sa koná na Kiskunhalas prosperujúce centrá pre pre-event vysiela desať t stany a vonkajšie expozíciu

Čo môžete očakávať od návštevy tu?

Ak je veta by mala odpovedať: všetko o pontyhorgászattal, ale v skutočnosti ešte viac. V predchádzajúcich rokoch sa táto udalosť aj farebné schémy, skvelé výkony, veľa akcie, veľa ďalšej návnady a čaká na návštevníkov. V tomto roku sme obnovili rad rečníkov, čo je ešte zaujímavejšie, budeme diverzifikovať programy.

Možno nájsť takmer všetko, čo súvisí s pontyhorgászattal
Všetky tri dni zaujímavé programy čakajú na návštevníkov, budú tak stojí za to navštíviť nás každý deň! Udalosť hoden hodnosti a úroveň známy domáce a profesionáli poskytujú rybárov.
Verejnosť môže stretnúť sa prvýkrát v prosperujúcich 2015 nových funkcií, vrátane nových produktov, kapry boilin …
S kým sa stretnete?

Haldorado Team – József Attila Acs Pick

Kto sledovať The Fishing & Hunting Channel vysielanie Fishing, ale rozhodne nemusí prezentovať naše výbery a Attila ACS Jozefa, že zameranie programu boli dva vedúci programu rybolovu, ktorý teraz robí debut lov kaprov dni.

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
József Attila Acs a krompáčom prvýkrát v rybárskych dní Carp
Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Dlhodobejšie zameranie sekcii rybolov 50 ° C. Vzhľadom k rade veľmi veľa ľudí vie, a páčili. Veľmi populárne s dvoma chlapcov, a to predovšetkým vďaka mimoriadnej segítőkészségüknek, a neskryje nič!
Či už bányatóról alebo len vodu intenzívny, obtiažnych podmienok, oni robili každý z nich rybári a érdekesebbnél zaujímavé filmy. Okrem toho, obaja členovia kapra catcher z 2014 National Championship na druhom mieste je jeden Club Team. József Attila ASŘ a krompáčom všetky tri dni prednášok zamerajte sa na rybársky C. rad z najviac vzrušujúcich a najviac poučných akcií na jednej výrobkov, a to aj po prvýkrát, čo sa dozvedieť, čo je nové v The One 2015, Purple and Gold produktová rada tu!

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Tu sú nové funkcie v roku 2015 ako prvá One
NASH Team – Thomas Hrkálky a Zoltan Szoták

Tiež vyzývajú, aby na novej Carp dní rybolovu v histórii Thomasa Hrkálky a Zoltan slovo. Thomas už zanecháva výraznú stopu v mnohých hlavných mestách, 20 a viac palcov rybie uchopenie, fotografovanie a uvoľnenie veľkého kapra medzi rybármi. Jeden z mála, ktorý chytil 15 rôznych jazier väčších než 20 kg kapra !!! S viac ako 20 ročnej boilies “uznávané história rybára za umenie.

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Nový hosť na našej akcii Hrkálky Thomas, ktorý je jedným z najuznávanejších, najznámejší veľkých kaprov našej krajiny
Čím viac než 200 dní v roku naplnený neuveriteľný zážitok nábreží, vybavenie jej rutínu, ktorý je teraz zvýšená na novú úroveň, boilies výlučnú zmluvu s britskou značkou, Nash vlastníka. Szoták Zoltan, Nash bude reprezentatívna domáce Zbrusu nový 2015, rovnako ako najväčší domáci kaprov výrobky uvedené v detaile.

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Thomas čiapky rýb naháňa veľa na deň v roku
Okrem toho, každý z troch dní bude možné hovoriť s nimi o izgalmasnál vzrušujúce prehliadky, čiapky západky. Sme radi, že sa nám podarilo vyhrať je, rovnako ako spravodajca z rybárskych dní Carp. Ak niekto vie, čo je tajomstvo úspešného veľkých kaprov rybolovu, a Thomas je človek! :)

Kliknite na obrázok pre plnú veľkosť!
Nové produkty pre rok 2015, Nash prezentuje Zoltan Hrkálky a Thomas Szoták
Prologic team – Attila Varga a George Szaulik

Majú stáli zákazníci vracajú k nám ako Logic tím, a môžeme s istotou povedať, že to stálo za meginvitálni je tu, pretože každý rok, skvelé výkony, ukážky užitočný produkt videli sme ich, takže nebolo pochýb, že v roku 2015, tu je miesto! Okrem toho, dynamické a veľmi obľúbenej značky zástupcov a ako Okuma Prologic. Ak ste prišli, aby o najpopulárnejší Prologic boilie palice kapásjelzőket, káble a ďalšie príslušenstvo, nové pre rok 2015.

Haldorado boilies boli hospodársky úspech v posledných rokoch, značka ProLogic zastúpené, nie je divu, že sa sprievodné akcie sú veľmi populárne
Prologic Tajomstvo úspechu, ktorý je na domácej rybárske zvyky zodpovedajúce produkty, pričom v tomto prípade je maximálna použiteľný akýkoľvek koníček profesionálny rybárov. Avšak, vysoká hodnota použitie v spojení s prekvapivo nízku cenu, že ani malé kabelka drágállottak rybári nemajú.

Dodáva účet môže byť pocit, ktorý sa držať si môžete urobiť odborníci nám povedať, čo je potrebné sa držať jednej
Nie je žiadnym tajomstvom, že v posledných rokoch najviac boilie palicu, ktorá sa predáva v dunivý, značka ProLogic zastúpené. Tisíce rybárov nemôže mýliť !!! Nové funkcie v logike návštevníkov odbornej pomoci dozvedieť sa o Attila Varga. Okrem toho, nie je nižšia ako Okuma show, pretože táto spoločnosť je národný distribútor. Takže okrem lovu kaprov Okuma vhľad do ďalších segmentov 2015 je ponúkaný.

Okuma bude prítomný na výstave, všetci novinka predstaví George Szaulik
Prekvitá Carp Fishing profesionálnu pomoc George Day Szaulik trvať niekoľko Okuma ako prvý v Maďarsku na trhu, inovácie a služby pre záujemcov.

Tím je na vzostupe

Prekvitá veľký Sekera na rezanie dreva, keď v roku 2014 vstúpila na trh špeciálne vyvinutý pre kaprárov úplne nový sortiment, ktorý sa nazýva kapor na vzostupe boilin produkty.
Boli zavedené niektoré nové funkcie v epizóde jazera, my
Dvoch významných experta názov nadväzuje na dlhú vývoji a testovaní týchto výrobkov. Oni HASKO Thomas, pracovníkov na plný úväzok, a dunivý špecialista kapor rybárčenie Portal Spisovateľ a Csaba Nagy, portál boilie Writer testery a Team sro je na vzostupe .. Obe mená záruka v podnikaní! Pokora a odhodlanie, ktoré sa obrátiť na neznámej vody, vždy výsledok.

Teraz Haldorado tím už na facebook, Youtube a Rebelmouse

Thomas HASKO a Csaba Nagy bude prítomný na všetky tri dni a je k dispozícii odpovedať na otázky návštevníkov
Nový produkt je distribuovaný na rad písomných a video veľmi užitočné informácie pre záujemcov, ale nič by fungovať, ak sa nesnaží učiť a pomáhať rybárskych spoločníkmi. Spisy, vidieť ich videa je jasné, že nová generácia má krídla v dnešnej dobe, ktorá je súbor vedomostí pre verejnosť, ktoré nemožno prehliadať robí! Úspešné zavedenie prvého roka bol len začiatok diela, ktorá nebola dokončená vznikom produktov. Vývoj neboli minútu, potom sa náš tím pracuje na pokračovaní, správy o príprave a testovaní. Len zaujímavé spomenúť, že ste sa lovia pol roka našich ľudí s produktmi, ktoré sú určené pre vstup dáta – po správne výsledky testov – len 2016!

Noví členovia tímu majú Erno Kerekes, ktorý sa môžete stretnúť sa príliš skoro na film
Navyše pridal k tímu sa tento rok na jeseň Wheel Erno, na plný úväzok, a dunivý špecialista lov kaprov Portal Writer Team Ltd je prekvitajúci .. Predpisy a prvý krátky film má találkozhattatok stránku, ale nové budú čoskoro nasledovať. Výrobky byť uvedený na trh v roku 2015 vo vývoji, testovaní Erno tiež prijal aktívnu úlohu.

A neustále zavádzať nové produkty, ktoré filmy sú vyrobené, čo sú prvé Carp Rybárske dni bude možné vidieť, kúpiť a prevziať dodávku
Všetci uvedení na trh v roku 2015, je na vzostupe boilie produkty tu uvedené v prvej, alebo ako doplnok k týmto mimoriadne priaznivé uvádzaciu cenu potom si môžete kúpiť!