Testovanie Okuma Longbow

Teraz sa dostávame k vretien na údržbu, tízrészes posledný diel série. Bohužiaľ, úvod, oznámil minulý navijak nebolo doručené na nás, ale zachránil editor fotografovanie: naviják Okuma Longbow jeho vlastné, pretože kúzelníka králik z klobúka, takže posledná časť toho, čo bude pitva.

Nákaza sa rybolovu, som nakupoval na veľa práva, zrazu vnímaný ako veľmi dobrý kamarát, je jedným z rybárskeho nástroja. Fungovalo to dobre pre všetkých, ak neviete, čo to znamená, keď prepnutie späť na kauciu, aby letapad brzdy alebo roll. Každopádne to bolo dávno preč … Moja ruka sa naučil poznať rozdiel medzi rybárskych potrieb. A tak som pomaly začal získavať bežného vybavenia používané. Tak som si kúpil Okuma Longbow, a od tej doby “pekné pár” boli všetci zlosť, hneď som si kúpil dva z nich, ale to nebolo lacné v porovnaní s časom moja finančná situácia.

okuma-longbow-lb90

No, to bolo navijak, stále neľutujem. Pár rokov sme boli v ňom. Mal som piesok, voda, blato všade, s výnimkou vonkajšie čistenie, utieranie a šnúry náhrady nikdy nebol rozobraný, hlavne preto, že dunsztom neviem, ako to urobiť, ja viem dobre, že skončí spolu!

Vretena, ktorý je prijatý teraz, myslím, že je bez chýb. Je len jedna vec, ktorá je v zime nevesty ryby rybárčenie zase použiť: veľmi chladno v Anti-reverznej nefunguje.

novy-navijak-okuma-longbow

Milujem túto úlohu. Pár málo bitke zocelený pretože v poslednej dobe klesla som auto a bol prevezený do krmív na železo a tolikocsit o tom. 50 kg rybárskych potrieb. Došlo iba problém. Šesťhranný pohon ramena ohol na základni, ktorá vytiahla visszakalapálgattam mojich vedomostí. Teraz otočiť trochu zaujímavejšie, ale funguje to bezchybne po tom. Ako som už hovoril: je to stále nové …

Začatie kľučky a vyraďovanie prezentácie desiatej časti, takže už, dúfam, že môžem upustiť, takže ihneď poďme tiež k veci!